Finance management

Situācijās, kad rodas dilemma, vai pieņemt darbā grāmatvedi vai izmantot grāmatvedības ārpakalpojumu, var rasties daudz jautājumu.

Tādā gadījumā finanšu vadības pakalpojumi ir tie, kas nodrošina finanšu direktora funkcijas jūsu uzņēmumā,
lai saprotami un pārskatāmi sagatavotu un atspoguļotu dažādus grāmatvedības datus finanšu pārvaldības uzlabošanai un biznesa mērķu sasniegšanai.

IEMESLI UN IEGUVUMI

Kāpēc izvēlēties finanšu vadības ārpakalpojumu?

benefit

Nodrošināta finanšu vadības profesionāļu ekspertīze, atspoguļojot sarežģītus datus viegli uztveramās diagrammās, līknēs, galvenajos rādītājos, likumsakarībās un finanšu prognozēs.

benefit

Palielināta efektivitāte, pārskatāmā veidā saņemot objektīvu skatījumu uz finanšu procesiem un resursu izmantošanu uzņēmumā.

benefit

Samazinātas izmaksas, investējot labā ārpakalpojumā, nevis administratīvā slogā vai dārgās finanšu programmatūras sistēmās.

benefit

Skaidrs skatījums uz finanšu datu parametriem, sniedzot klientam pievienoto vērtību vadības lēmumu pieņemšanai un fokusējoties uz uzņēmuma produktivitātes un ienesīguma veicināšanu.

SIA „ Accounting Finance Group” profesionāļu komanda atradīs efektīvāko veidu, kā pārvaldīt jūsu grāmatvedību, nodrošinot augstas kvalitātes pakalpojumus un konfidencialitāti.

table-top

PAKALPOJUMI

Mūsu piedāvātie finanšu vadības pakalpojumi

SIA „ Accounting Finance Group” ir viens no retajiem ārpakalpojumu sniedzējiem, kas ilgtermiņā nodrošina finanšu vadību, pakalpojumu komplektējot atkarībā no uzņēmuma lieluma un vajadzībām. Tie ir:

services-graphic
  • peļņas vadība;
  • budžeta izstrāde un kontrole;
  • naudas plūsmas vadība;
  • uzņēmuma restrukturizācija un plāna izstrāde;
  • KPI atskaišu sagatavošana ērti nolasāmā, vizuālā veidā;
  • biznesa attīstības iespēju analīze.
  • finanšu datu analītika;

Individuāla finanšu vadība un objektīvs redzējums katram klientam!

Lai noteiktu aptuvenās finanšu vadības pakalpojumu izmaksas mēnesī, sazinieties ar mums vai piesakieties konsultācijai.

Sazinies